top of page


תקנון אתר בירה גלנץ


הנהלת אתר בירה גלנץ מאמינה בשקיפות. המחירים מופיעים באתר ואתם מקבלים את מה שאתם מזמינים. עם זאת, חשוב לזכור כי האתר מופעל על ידי בני אדם ולא מכונות - על כל המשתמע מכך לטוב ולרע. אנו נעשה הכול כדי שתהיו מרוצים.

הפרטים היבשים עלינו:
האתר מנוהל ומופעל על-ידי בירה גלנץ ע.מ 066081183 (להלן: "הנהלת האתר") נחל צין 68 ירוחם.


אנו מציעים למכירה מגוון מוצרים ושירותים, לרבות משקאות אלכוהוליים, מארזים, וכן מוצרים נוספים, (להלן: "המוצרים") כפי שיוצגו באתר.


ביצוע הזמנה יבוצע באמצעות האתר וייעשה בכפוף למפורט בתנאים אלה. בכל שאלה הנוגעת לאתר, ולמוצרים המוצעים בו, תוכלו לפנות אלינו באמצעות דוא"ל glentzbeer@gmail.com או באמצעות הטלפון למספר 052-670-5523, ונעשה כמיטב יכולתנו להשיב לפנייתכם בהקדם.

כללי:
יובהר, כי רכישה של משקאות אלכוהוליים תיעשה אך ורק למי שגילו מעל 18 שנים.


אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!


הנהלת האתר רשאית בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לעדכן את התקנון.


מכיוון שהמוצרים הנמכרים באתר בירה גלנץ ראויים לצריכה יחד עם החברים והמשפחה, התנאים באתר וכן האתר מנוסחים בלשון זכר, אך כמובן שההתייחסות היא לשני המינים כאחד, וכל האמור בלשון רבים, מתייחס גם ליחיד ולהפך.


בעת ביצוע פעולה באתר הנכם מצהירים ומתחייבים כי אתם מודעים לתקנון האתר, ומסכימים להוראותיו, וכי לא תהא לכם ו/או למי מטעמם כל טענה ו/או תביעה, כנגד בעלי האתר.


התקנון מגדיר את הזכויות והחובות בעת ביצוע הזמנה באתר. התנאים בתקנון חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר. 


כותרות התקנון נקבעו לצרכי נוחות בלבד ולא תשמשנה כראיה כלשהי ולא יהיה בנוסחן ובתוכנן כדי לחייב את הנהלת האתר כדי לשמש ראיה ותימוכין לפרשנות התקנון.


מכיוון ש"טעות לעולם חוזרת", כל טעות שתתגלה בתיאור המוצרים ו/או מחיריהם לא תחייב את הנהלת האתר, וזאת בין אם הטעות התגלתה לפני אישור ההזמנה או אחריה. אם גיליתם טעות כלשהיא או מחיר לא הגיוני של אחד המוצרים נשמח מאוד שתפנו את תשומת ליבנו בכדי שנוכל לתקן.


הנהלת האתר מבהירה מראש כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד. אמנם, כאמור לעיל, אנחנו משתדלים להציג את המוצרים באתר בדיוק כפי שהם נראים, אך ייתכנו הבדלים במראה, צבע, או גודל והבדלים נוספים בין הבירות והמוצרים הנוספים המופיעים באתר לבין המוצרים כפי שהם נראים במציאות.


בכל מקרה של סתירה ו/או דו-משמעות בין הוראות התקנון לבין הרשום ו/או המוצג באתר, יגברו הוראות התקנון. כמו כן, בכל מקרה של סתירה ו/או דו-משמעות בין הוראות התקנון לבין עצמן, תקבע הנהלת האתר כיצד יש לפעול ואיזוהי ההוראה העדיפה או הגוברת.
המידע הקיים בספרי הנהלת האתר, לרבות לעניין מועדים וסכומים, הוא המידע הקובע לכל דבר ועניין.

שימוש ורכישה באתר 
יובהר כי רכישה של משקאות אלכוהוליים ו\או הזמנת סדנת בירה מותרת אך ורק לבני 18 ומעלה בלבד. באישורכם אתם מצהירים ומאשרים כי הנכם מעל גיל 18, במידה והנכם מתחת לגיל 18, נבקשכם להימנע מהשימוש באתר ולא לבצע כל הזמנה באמצעותו.

 

מכירת בירה ואלכוהול לקטינים בני 18 ומטה – אסורה על פי חוק והיא מהווה עבירה פלילית. כל אדם לרבות חברה רשאים לבצע רכישות באמצעות האתר, בין היתר, בכפוף להיותכם כשירים לבצע פעולות משפטיות מחייבות, בעלי כרטיס אשראי תקף שהונפק ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.


ביצוע הזמנה באתר מותנה בכך שהמוצר קיים במלאי, הפרטים האישיים מולאו כמפורט לעיל, התקבל אישור מחברת האשראי לביצוע העסקה, ויעד ההזמנה אושר על ידי חברת השילוח.


מבלי לגרוע מהאמור לעיל, הנהלת האתר שומרת על הזכות שלא למכור מוצרים באתר ללקוחותיה מכל סיבה שהיא, בהתאם לדין או ככל שעולה חשד לשימוש לרעה באתר, במוצריו או בשירותים המוצעים.

כללי רכישת מוצרים באתר
בעת ביצוע הזמנה באתר תתבקשו למסור את שמכם המלא/ שם החברה, ת.ז/ ח.פ, מספר טלפון נייד, כתובת מלאה וכתובת למשלוח, דואר אלקטרוני, אמצעי התשלום, שיטת המשלוח וכל מידע רלוונטי אחר שיידרש.


הנהלת האתר רשאית מעת לעת לדרוש פרטי זיהוי נוספים.


התשלום עבור ההזמנה יעשה באמצעות כרטיס אשראי של אחת מחברות האשראי הבאות: לאומי קארד, ויזה, ישראכרט, מאסטרקאר, או באמצעות חשבון בשירות "ארנק אלקטרוני", (כדוגמת פייבוקס) וכפי שיהיה זמין לשימוש באתר.


בתשלום בכרטיס אשראי תתבקשו למסור את פרטי כרטיס האשראי, תעודת זהות, סוג הכרטיס ותוקפו. הנהלת האתר תוכל לטפל בהזמנה רק לאחר קבלת אישור על התשלום. 


אישור פעולת הרכישה מותנה בהימצאות המוצר הנרכש במלאי במועד האספקה המבוקש ו/במועד ההזמנה. יובהר כי יתכנו מצבים בהם על אף שהפריט מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל הוא חסר ולא ניתן לספק אותו, במקרים אלו תבוטל העסקה ולמזמין לא תהה כל טענה בקשר לכך, בכפוף להשבת הסכום ששולם על ידי הלקוח. 


במידה וחויבתם בטעות על ידי חברת האשראי, עליכם להודיע להנהלת האתר על מנת לבצע זיכוי בהתאם.


משלוחים, אספקה והובלת מוצרים
אספקת המוצר ע"י הנהלת האתר יעשה רק לאחר קבלת אישור התשלום. המוצר יסופק לכתובת שמסרתם או בעת ביצוע ההזמנה בטופס המקוון.


אנחנו עושים את מיטב המאמצים להגיע אליכם במהירות המרבית בכל שטחי מדינת ישראל להלן: "אזור החלוקה". אולם הנהלת האתר רשאית לקבוע לוחות זמנים לחלוקה ולהגביל את אזורי המשלוח בהתאם למגבלות שיחולו על פי חברת השילוח ו\או מגבלות אחרות שיחולו על אפשרות השילוח נכון למועד ההזמנה. לפיכך, ככל שהנהלת האתר לא תוכל לספק את ההזמנה ליעד המבוקש, תקבלו הודעה בהקדם ולא תחויבו בגין ההזמנה.


מוצרים שקיימים במלאי ישלחו עד 3 ימים ממועד קבלת אישור העסקה מחברת האשראי, או במועד אחר שצוין בהזמנה, ויסופקו באמצעות חברת השילוח עימה אנו משתפים פעולה, ובהתאם לתנאי האספקה של חברת השילוח. אנחנו מתחייבים לעשות הכול כדי שההזמנה תגיע אליכם עד 7 ימי עסקים – כל עוד הדבר תלוי בנו.


בנוסף למחירי המוצרים המפורטים באתר, תחייבו בדמי משלוח בסך 30 ₪, וזאת ברכישה של עד 240 ₪. ברכישה מעל לסך של 240 ₪ לא יגבו דמי משלוח. 


הנהלת האתר רשאית לשנות את מחיר המשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעתם הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמתם את תהליך ההזמנה על-ידי מסירת פרטי אמצעי התשלום.


המשלוח יימסר בכתובת שצוינה בהזמנה לידי בגיר בלבד (מעל גיל 18). במקרה ובעת אספקת הזמנה לא יהיה נוכח בגיר בכתובת שבהזמנה, יוחזרו המוצרים להנהלת האתר ומועד חלופי לאספקה יתואם באחריותכם. עליכם לפנות אל הנהלת האתר לצורך תיאום מועד אספקה חדש. במקרה כזה תחייבו בדמי משלוח נוספים על פי התעריפים המצוינים לעיל. האמור לעיל לא יחול במידה וציינתם מפורשות בהזמנה כי אתם מסכימים שהמוצרים יושארו ליד דלת הבית ו\או בכל מקום אחר שאישרתם. האחריות הבלעדית הנובעת מהשארת מוצרים ליד הדלת ו\או בכל מקום אחר שאישרתם, תהא עליכם בלבד.


בעת קבלת משלוח יהיה עליכם להציג תעודה מזהה וכרטיס אשראי ולחתום על כך שקיבלתם את הזמנתכם. הנהלת האתר רשאית לקבוע מעת לעת דרכי זיהוי נוספות או אחרות, לפי שיקול דעתה הבלעדי.


במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים לבצע את המשלוח עד לכתובת המשלוח מכל סיבה שהיא, הנהלת האתר תודיע לכם ותפעל למציאת פתרון חלופי אשר יענה לרצון שני הצדדים.


מדיניות החזרות וביטולים:

הנהלת האתר עושה מאמצים כדי לספק מוצרים ללא פגמים ובאיכות מעולה. במקרה שנמסרו מוצרים פגומים, תהיו רשאים להחליפם או לקבל את כספי ההזמנה בחזרה, כמפורט להלן.


בעת קבלת ההזמנה עליכם לבדוק את תכולתה. תוכלו לבטל את ההזמנה בתוך 14 ימים ממועד קבלת המוצרים ויהיה עליכם להחזיר את המוצרים לבירה גלנץ בכתובת המעודכנת של הנהלת האתר על חשבונכם ובלבד שהחזרת המוצר מתבצעת כשהמוצר שלם ולא ניזוק וסגור בעטיפתו או באריזתו המקורית ובצירוף החשבונית שנמסרה יחד עם ההזמנה. בעת ההזמנה עליכם לקחת בחשבון שלא תתאפשר החזרה של מוצרי מזון ושתייה (ובכלל זה בקבוקי בירה), שכן החזקתם של אלה ומשלוחם מחייבים שמירה קפדנית על תנאים מבוקרים של משרד הבריאות.


בכפוף לאמור לעיל, לאחר החזרת המוצר, או ביטול השירות שהוזמן, תזוכו במחיר ששולם עבורו.


במידה והביטול של ההזמנה אינו עקב פגם או אי התאמה, על פי חוק הגנת הצרכן, נהיה רשאים לגבות את דמי התשלום שנגבו מהנהלת האתר ע"י חברת האשראי בגין סליקת כרטיס האשראי וכן דמי משלוח (ככל שההזמנה שוגרה ללקוח טרם מועד הביטול). 
הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים, אלא אם כן העיכוב או הפגם נגרם עקב רשלנות של הנהלת האתר. במקרה זה תהיה אחריות הנהלת האתר מוגבלת לסכום השווה למחיר ההזמנה.


מדיניות סדנאות בירה
ברכישת שובר לסדנת בירה - אין החזר כספי. במידה ולא הגעתם לסדנה מכל סיבה שהיא, הנהלת האתר תעשה כל מאמץ על מנת לשבץ אתכם בסדנה אחרת על בסיס מקום פנוי. אם הייתה זו סדנה ייחודית שלא מתקיימת בשגרה, לא תהיה כל טענה או חובת זיכוי.
שינוי תאריך / ביטול הרישום בטווח של 48 שעות או פחות לפני מועד הסדנה – מחייב דמי שינוי / ביטול 50% ממחיר הכרטיס. 


ביטול רכישה מצד החברה
במידה והתגלה כי מוצר אזל מהמלאי, נהיה רשאים לבטל את ההזמנה או להציע פריט חלופי שווה ערך. בכל מצב שכזה לא נהיה אחראים ולא נישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם לכם או לצד שלישי.


זכויות יוצרים
כל התוכן המצוי באתר זה מהווה זכויות יוצרים וקניין רוחני של בירה גלנץ ו/או של מי שהרשה לבירה גלנץ לעשות שימוש בהם. מותר להשתמש בתוכן האתר למטרות אישיות ולא מסחריות. כל שימוש אחר או שינוי של התוכן אסור ללא האישור מראש ובכתב שלנו.

 

מותר לגלוש באתר זה כאוות נפשכם, ואפילו נשמח מאוד אם תמליצו עליו לאחרים ואפילו לשתף קישורים ולהטמיע את אחד מדפיו.

 

עם זאת, עבדנו קשה כדי שהאתר יהיה מעניין וייחודי ולכן אסור לשכפל, לשנות, להפיץ, או למכור חלק מהתוכן של אתר אינטרנט זה ללא אישור מראש ובכתב. חל איסור להעתיק, לפרסם, לשנות, לשדר, להפיץ או אחר כל דף, גרפיקה, תמונה או טקסט באתר זה ללא ההסכמה המוקדמת והמפורשת בכתב.


מבצעים, הטבות והנחות
הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות, והנחות שיהיו בתוקף עד למועד האחרון של המבצע ו/או עד לגמר המלאי (לפי המועד המוקדם מבניהם), והכל בכפוף לתנאי ו/או לתקנון המבצע הרלוונטי, ו/או בכפוף למצוין באתר. 


סודיות ופרטיות
כל הפרטים האישים שלכם (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של הנהלת האתר. הנהלת האתר לא תעביר את הפרטים האישיים שלכם לאף גורם אחר זולת לספקים\שליחים, במידת הצורך וזאת רק לשם השלמת עסקה.
הנהלת האתר תהא רשאית לשמור את פרטיכם לצורך יעילות של הזמנה עתידית, וכן לשלוח אליכם עדכונים, בדוא"ל, במסרונים (SMS), או בכל דרך אחרת ובכלל זה עדכונים ומידע על השירותים והמוצרים, מבצעים, הטבות ופרסומות, כמשמעותן בסעיף 30א' לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב – 1982. בכל מקרה אין לנו עניין להטריד אתכם ותמיד תוכלו לחזור בכם מהסכמתכם ולהודיע להנהלת האתר על סירובכם לקבל מאיתנו דיוור ישיר, באופן גורף או ביחס לסוג מסוים, על-ידי משלוח הודעת סירוב. הדרך למשלוח הודעת הסירוב תצוין בדיוור שישלח אליכם.


הנהלת האתר לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שלכם אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקשתם לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה. למען הסר ספק, פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים במאגרי המידע של הנהלת האתר.


למרות האמור לעיל, הנהלת האתר תהא רשאית להעביר הפרטים האישיים שלכם במקרים בהם בוצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בהנהלת האתר ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, נעשה שימוש בשירותי הנהלת האתר לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי הנהלת האתר צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.
באתר זה קיימות מערכות לאבטחת כל המידע המצוי באתר ובשרת המחשבים, אולם מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותנו להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבים או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי הנהלת האתר ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת האתר.


הנהלת האתר תהא רשאית לעשות שימוש ב-"עוגיות" (“cookies”) על מנת לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהמזמין הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.


דין ושיפוט

הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת, תהא לבתי המשפט (השלום או המחוזי) בבאר שבע הסמכות הבלעדית לדון בה.


הדין החל על השימוש באתר, על ההזמנה ועל תקנון זה, לרבות פרשנותו ואכיפתו של התקנון הוא הדין הישראלי בלבד.

כמה מילים לסיום
האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי, והשימוש בהם מוגבל אך ורק למטרות מכירת וקניית המוצרים באמצעותם. 


תנאים אלה מהווים את  כל המוסכם בינכם לבין הנהלת האתר בנוגע לביצוע רכישות מהאתר ובכלל זה כל התנאים לשימוש באתר. 
בכל שאלה, תוכלו לפנות אלינו באמצעות דוא"ל glentzbeer@gmail.com או באמצעות הטלפון למספר 052-727-6100. אנחנו נעשה כמיטב יכולתנו להשיב לפנייתכם בהקדם.

 

אל תשכחו:
אם שותים, לא נוהגים.
ובכלל, מומלץ לשתות בירה גלֶנץ 
באחריות ובזהירות, כי מים זה לגמלים!

 

bottom of page